POZOR! Toto vám může změnit náhled na život

Jak se napojit na svou intuici, aniž byste museli meditovat? 

Léčivý výklad karet vám pomůže začít žít v přítomnosti a lásce... 
 


Jak najít vysněnou práci, partnera, sebelásku, hojnost, zdraví? Vše vychází od vás a vašeho vnitřního nastavení. 
 
 Pokud se vám něco nedaří ve svém životě realizovat, znamená to, že máte v sobě nějaký blok či strach, který vám brání ve splnění vašich záměrů.
 
 Snad téměř každý člověk se občas octne ve zmatení - máme více otázek než odpovědí a nevíme, jakým směrem se vydat. Je to proto, že žijeme příliš v mysli, příliš racionálně, a nerozhodujeme se podle svého srdce a podle své intuice. Nevíme, co přesně chceme, nebo nevíme, jak toho dosáhnout. 
 
 Přijde nám, jako by byl svět proti nám, jako by naše štěstí bylo závislé na vnějších událostech a okolnostech.
 
 Není se čemu divit - naše společnost není nastavená na to, abychom žili napojeně a ze srdce. Systém vyzdvihuje logiku a materiální žití, nikoli žití v opravdové radosti a štěstí.
 

Věřím, že vy jste jiní!

Věřím, že vy věříte na to, že nejste pouze tělem a myslí, ale cítíte, že máte duši, Vyšší Já a jste tu z nějakého důvodu. Věřím, že vy hledáte odpovědi na své otázky a jste připravení na to je najít.

Chci vám proto tímto pogratulovat. Patříte do vzácné menšiny lidí, kteří se rozhodli žít svůj život jinak. Rozhodli jste se hledat reálné odpovědi a to vyžaduje kuráž

Nenechte se zmást, nechci vám tu pochlebovat jen tak pro nic za nic. Sama však moc dobře vím, že vše je propojené, že všichni jsme propojení. To znamená, že pokud na sobě vědomě pracujete a hledáte ve svém životě štěstí a léčení, prospíváte tak nejen sobě, ale všem bytostem na této planetě

Zdravím vás, jsem Nuataa Sonáya, terapeutka, kartářka a vědomá žena. Už více než 2 roky cestuji a žiji v Latinské Americe. Jela jsem sem za šamany a sebepoznáním. Tato cesta je pro mě extrémně léčivá a transformační. 
 

Sama jsem dlouhou dobu kartám nevěřila. Říkala jsem si, že stejně vše záleží na interpretaci a že kartářky si prostě umí zahrávat s myslí a nevinností ostatních.

Mé pochyby rozplynul především známý doktor Stanislav Grof společně s Carlem Gustavem Jungem, kteří ve svých knihách tvrdí, jak jsme všichni propojení určitou paměťovou bankou, energetickým polem, ve kterém je vše obsažené.

V tomto poli existují i různé archetypy, vzorce a symboly. Když jsem začala meditovat a zcitlivovat se, začala jsem kolem sebe cítit energie - a energii jsem cítila i ze symbolů, která vyzařuje z karet.

Když jsem vznesla nějakou otázku a nad kartami kroužila, cítila jsem, jak mě nějaká z karet přitahuje a jiné odpuzují. Čím více jsem s kartami pracovala, tím jasněji jsem viděla, jak je výklad pravdivý a opravdu odpovídá tomu, co jsem uvnitř sebe cítila. Prostě jsem věděla, že mají pravdu.

Karty mohou být opravdu mocný nástroj pro ty, kteří se jim otevřou. Mohou ukázat, co si nechceme přiznat, ale uvnitř sebe prostě víme, že to tak je. Mohou zvědomit nevědomé, poléčit zraněné, odhalit skryté.

Pokud vás karty lákají, měli byste si ověřit, s kým výkladem děláte. Dejte na reference a svou intuici. Výklad karet byste si měli nechat udělat jen od někoho, komu opravdu věříte.

Já například pracuji úplně jinak než většina kartářek. Považuji výklad karet za hlubokou terapii, proto s klientem dané téma vždy do hloubky probírám a společně formulujeme otázku tak, aby byla správně položená. To je totiž naprosto zásadní.

Léčivý výklad s Nuataa online

 Výklad slouží ke zvědomění nevědomého a k nahlédnutí do přítomného okamžiku. 
 
 Pokud tedy očekáváte, že vám zodpovídám otázky typu „Vdám se? Dostanu tuto práci? Budu se mít dobře? Tak vás zklamu – jasnou odpověď ANO nebo NE nedostanete. 
 
 Dostanete odpověď na to, zda jste na daný záměr připraveni a přítomný okamžik je mu nakloněn nebo se dozvíte, co musíte udělat proto, aby váš záměr byl splněn – jakým směrem musíte jít, abyste dosáhli toho, co si přejete. 

Na co se můžete ptát?

Na cokoli. Můžete mít konkrétní otázky, ale nemusíte, výklad vám vždy ukáže přesně to, co máte uvidět a co si potřebujete zvědomit. Pomůže vám uvědomit si věci týkající se například:

 • vás a vašeho nevědomí, 
 • osoby ve vašem životě, 
 • vaší práce, vašeho vztahu, 
 • vašich skutečných tužeb a přání, 
 • vašich potřeb a motivů, 
 • touhy, potřeby a motivy jiné osoby, 
 • vaší minulosti, přítomnosti a budoucnosti, 
 • vašeho poselství, 
 • financí, 
 • co byste měli udělat, co by měl udělat někdo jiný, a další.

 Ke svému výkladu používám karty od mistryně Teal Swan, celosvětově uznávané spirituální mistryně, učitelky a umělkyně, která je silným médiem. Ve vesmírném poli vnímá léčivé symboly a vibrace, které pak vyzobrazuje ve svých malbách a na daných kartách.

Napojte se s Kosmickým orákulem!

Ke svému výkladu používám karty kosmického orákula. Tento výklad je výkladem úplně nové dimenze. Zodpovídá nezodpověditelné, odkrývá neviditelné. Jde o karty, které reflektují mocné světelné, kosmické bytosti, které nám pomáhají s daným tématem, otázkou, problémem.
 
 Tento výklad je natolik hluboký a karty jsou tak komplexní, že i jedna karta nám řekne mnohé. Na jednu otázku tedy u tohoto výkladu odpovídám jednou kartou. Kartu vám do hloubky vysvětlím a aplikuji přesně na vaši situaci. Pokud je vaše téma obsáhlejší a máte více otázek, tahám více karet.

 

Výklad karet je hlubokým léčením

Můj výklad jde do skutečné hloubky. Pročistí vaši energii, prosvětlí vás a vytvoří ve vás prostor na novou realitu. Je to hluboká spirituální psychoterapie, která vás poléčí, pohladí a dodá vám energii pro vaši vědomou tvorbu. Jedno krátké sezení u kartářky vám může pomoci daleko víc než předražené sezení u psychologa.
 
 Jedna hodina terapie u psychologa stojí 1200 Kč. Psycholog je však bohužel omezen paradigmatem západní medicíny a není schopen vám nabídnout duchovní přesah a tím kompletní řešení. Já vám oproti tomu může ukázat úplně jinou perspektivu obohacenou o mé poznání a mou duchovní zkušenost. Už jen pár minut se mnou vám může změnit vás náhled na život a na celou situaci, ve které se nacházíte.
 
 

Mám pro vás nyní jeden slib

Pokud se rozhodnete podniknout výklad se mnou právě teď, věnuji vám:

 • slevu 150 Kč na výklad,
 • přístup k semináři sebelásky a léčivé meditaci v hodnotě 600 Kč ZDARMA,
 • přístup k semináři Jak žít v napojení na svou duši + Meditace napojení na srdce v hodnotě 600 Kč ZDARMA,
 • a světelné šamanské požehnání z Latinské Ameriky v hodnotě 2500 Kč ZDARMA.

Dostanete přístup k semináři sebelásky, ve kterém vysvětluji, jak správně a léčivě pracovat se svými emocemi, a také vás povedu meditací vnitřního dítěte, které drží klíč k vašemu pravému štěstí a žití v radosti.
 
  Zároveň dostanete přístup k semináři Jak žít v napojení na svou duši. Na semináři vysvětluji, jak se napojit na své srdce, na svou duši a povedu vás meditací, abyste mohli žít více ze srdce, v radosti a napojení. V rámci léčivého výkladu vám tento seminář rovněž věnuji zdarma.

Zároveň vám v rámci šamanského rituálu požehnám z Latinské Ameriky. Rituály vždy provádím na posvátných místech v přírodě a přítomnosti láskyplných bytostí. 
 
 Jedná se o několikahodinový světelný rituál založený na andském šamanismu. Tento rituál je velmi léčivý a mocný. Za normálních okolností může být proveden pouze za jedním jediným záměrem, v takovém případě má hodnotu 2500 Kč. Nicméně v rámci výkladu vám jej věnuji zdarma, takže je během rituálu přítomno více záměrů. Každému klientovi je požehnáno formou 3 lístků posvátné Koky. Tato modlitba je velmi silná, pomůže vám ve splnění vašich záměrů a požehná vám na vaší cestě.


 Normální cena výkladu:
 
 30 min ... 500 Kč
 
 60 min ... 900 Kč

 
 Celková hodnota léčivého výkladu včetně všech bonusů: 3350 Kč
 
 Cena výkladu pro vás:

 
 30 min ... 350 Kč

 POZOR AKCE!!! Zvýhodňuji nyní hodinový výklad ještě více a nabízím ho se slevou 200 Kč:
 
 60 min ... 700 Kč
  
 Protože je výklad komplexní a detailní, za 30 minut se často stihne probrat a poléčit pouze 1 téma - 1 otázka. Pokud máte otázek více a hledáte hlubší vhled a léčení, objednejte se na hodinový výklad, prosím.
 

Jak přesně to probíhá?

Výklad provádím po video hovoru online. Většinou se s klienty propojuji přes WhatsApp nebo FB Messenger.
 
 Jakmile si výklad objednáte, obratem Vám zašlu volné termíny.
 
 Vzhledem k tomu, že dlouhodobě cestuji v Jižní Americe, volné termíny jsou vždy od 16. hodiny dále.

Mým cílem je, abyste byli opravdu spokojení vytěžili z výkladu to nejlepší. Věřím, že jsme všichni propojení a to, co člověk dělá pro sebe, dělá i pro ostatní. Pokud tedy na sobě budete pracovat a půjdete si za svým štěstím, prospěje to nejen vám, ale i lidem kolem vás a všem bytostem na této planetě.
 
 Na výklad karet proto dávám 30denní záruku spokojenosti. Nebudete-li s výkladem spokojeni, vrátím vám peníze - bez jakýchkoli otázek. 

Klikněte ZDE↓

Využijte této limitované nabídky. Sleva 3350 Kč brzy vyprší a už mám volných jen pár míst.

00 : 23 : 50 : 25
Zbývají už jen 2 volná místa...

Vykročte vstříc šťastnějšímu, vědomějšímu životu!


Jakmile objednávku zaplatíte, obratem se vám ozvu s volnými termíny.

@ 2023 Naciťme se - Nuataa Sonáya

Konverzky.cz