POZOR! Toto vám může změnit náhled na život

Jak se napojit, aniž byste museli meditovat?

Léčivý výklad karet s Nuataa vám pomůže začít žít v napojení a lásce.

Většina lidí žije odpojená


Žijí až příliš v mysli, odpojení od svého srdce a své intuice. Nevědí, co chtějí, následují převzaté standardy společnosti, honí se za penězi a žijí v materialismu.
  
 Není se čemu divit - naše společnost není nastavená na to, abychom žili napojeně a ze srdce. Systém vyzdvihuje logiku a materiální žití, nikoli žití v opravdové radosti a štěstí.
 

Věřím ale, že vy jste jiní!


 Věřím, že vy věříte na to, že nejste pouze tělem či myslí, ale cítíte, že máte duši, Vyšší Já a že tu jste z nějakého důvodu.
 
 Věřím, že vy hledáte odpovědi na své otázky a jste připraveni je najít.

Gratuluji vám!


 Chci vám proto tímto pogratulovat. Patříte do vzácné menšiny lidí, kteří se rozhodli žít svůj život jinak. Rozhodli jste se hledat reálné odpovědi a to vyžaduje kuráž

 
   A to vám nyní nepochlebuji. Pouze věřím, že vše je propojené - že všichni jsme propojení. To znamená, že pokud na sobě vědomě pracujete a hledáte ve svém životě štěstí a léčení, prospíváte tak nejen sobě, ale všem bytostem na této planetě
 

Hledáte vysněnou práci, partnera, hojnost, zdraví?

Ať už ve svém životě hledáte cokoli, vězte, že vše je ve vašich rukou.
 
 Vše vychází od vás a vašeho vnitřního nastavení. 
 Jste božskou, velmi mocnou bytostí, která tvoří svou realitu, své „štěstí".
 
 Pokud se vám něco ve vašem životě nedaří, znamená to, že máte v sobě 
 nějaký blok či strach, který vám brání ve splnění vašich záměrů. 
 
 A já vám mohu pomoci tyto bloky najít, vyléčit - a dosáhnout toho, co si přejete.
 

Léčivý výklad od terapeutky 
 žijící v Jižní Americe


Zdravím vás, jsem Nuataa Sonáya, terapeutka, kartářka a vědomá žena. 
 
 Splnila jsem si svůj sen. Už více než 2 roky cestuji - a žiji v Latinské Americe. Právě teď se nacházím blízko Machu Picchu v Cusco, Perú. Spolupracovala jsem tu v místními šamany a nyní dělám terapie na dálku. Sdílím své poznání s ostatními pomocí kurzů, terapií a seminářů.
 

Proč věřit kartám?

Sama jsem dlouhou dobu kartám nevěřila. Říkala jsem si, že stejně vše záleží na interpretaci a že kartářky si prostě umí zahrávat s myslí a nevinností ostatních.
 

Mé pochyby rozplynul především známý doktor Stanislav Grof společně s Carlem Gustavem Jungem, kteří ve svých knihách tvrdí, jak jsme všichni propojení určitou paměťovou bankou, energetickým polem, ve kterém je vše obsažené.  V tomto poli existují i různé archetypy, vzorce a symboly. Když jsem začala meditovat a zcitlivovat se, začala jsem kolem sebe cítit energie - a energii jsem cítila i ze symbolů, která vyzařuje z karet. 

 

 Když jsem vznesla nějakou otázku a nad kartami kroužila, cítila jsem, jak mě nějaká z karet přitahuje a jiné odpuzují. Čím více jsem s kartami pracovala, tím jasněji jsem viděla, jak je výklad pravdivý a opravdu odpovídá tomu, co jsem uvnitř sebe cítila. Prostě jsem věděla, že mají pravdu.
 

Získejte odpovědi na své otázky
 

 
Léčivý výklad pomůže ukázat, co si nechcete přiznat, ale uvnitř sebe prostě víte, že to tak je. Pomůže vám zvědomit nevědomé, poléčit zraněné, odhalit skryté. Budete na své cestě kráčet vědoměji, lehčeji, svobodněji, šťastněji.
 

Můj výklad slouží k nahlédnutí do přítomného okamžiku. 
 Pokud tedy očekáváte, že vám zodpovídám otázky typu „Vdám se? Dostanu tuto práci? Budu se mít dobře? Tak vás zklamu – jasnou odpověď ANO nebo NE nedostanete. 
 
 Dostanete odpověď na to, zda jste na daný záměr připraveni a přítomný okamžik je mu nakloněn nebo se dozvíte, co musíte udělat proto, aby váš záměr byl splněn – jakým směrem musíte jít, abyste dosáhli toho, co si přejete. 

Na co se můžu ptát?

Na cokoli. Můžete mít konkrétní otázky, ale nemusíte, výklad vám vždy ukáže přesně to, co máte uvidět a co si potřebujete zvědomit. Pomůže vám uvědomit si věci týkající se například:

 • vás a vašeho nevědomí, 
 • osoby ve vašem životě, 
 • vaší práce, vašeho vztahu, 
 • vašich skutečných tužeb a přání, 
 • vašich potřeb a motivů, 
 • touhy, potřeby a motivy jiné osoby, 
 • vaší minulosti, přítomnosti a budoucnosti, 
 • vašeho poselství, 
 • financí, 
 • co byste měli udělat, co by měl udělat někdo jiný, a další.

Co o mém výkladu říkají ostatní...

Napojte se s Kosmickým orákulem!

Ke svému výkladu používám karty kosmického orákula od Teal Swan. Tento výklad je výkladem úplně nové dimenze. Zodpovídá nezodpověditelné, odkrývá neviditelné. Jde o karty, které reflektují mocné světelné, kosmické bytosti, které nám pomáhají s daným tématem, otázkou, problémem.
 
 Tento výklad je natolik komplexní, že i jedna karta nám řekne mnohé. Během terapie se soustředím na jednu nejdůležitější otázku a na ni odpovídám jednou kartou, protože je výklad velmi hluboký a obsáhlý. Kartu vám do hloubky vysvětlím a aplikuji přesně na vaši situaci. Během výkladu jdeme do skutečného jádra problému, takže dostanete odpověď na mnoho dalších otázek a návod na to, jak pracovat se svými strachy a negativní emocemi - a jak léčit sami sebe.

 

Vesmír pro Vás má tajné poselství... Odhalte ho!

Léčivý výklad karet pročistí vaši energii, prosvětlí vás a vytvoří ve vás prostor na novou realitu. Je to hluboká spirituální psychoterapie, která vás poléčí, pohladí a dodá vám energii pro vaši vědomou tvorbu. Jedno krátké sezení u kartářky vám může pomoci daleko víc než předražené sezení u psychologa. 

Jedna hodina terapie u psychologa stojí 1200 Kč. Psycholog je však bohužel omezen paradigmatem západní medicíny a není schopen vám nabídnout duchovní přesah a tím kompletní řešení. Já vám oproti tomu může ukázat úplně jinou perspektivu obohacenou o mé poznání a mou duchovní zkušenost. 
 
 Už jen pár minut se mnou vám může změnit vás náhled na život a na celou situaci, ve které se nacházíte.

Mám pro vás nyní jeden slib


 Pokud se rozhodnete podniknout výklad se mnou právě teď, 
věnuji vám:

 • slevu 150 Kč na výklad,
 • přístup k semináři sebelásky a léčivé meditaci v hodnotě 600 Kč ZDARMA,
 • přístup k semináři Jak žít v napojení na svou duši + Meditace napojení na srdce v hodnotě 600 Kč ZDARMA,
 • a světelné šamanské požehnání z Latinské Ameriky v hodnotě 2500 Kč ZDARMA.

Dostanete přístup k semináři sebelásky v hodnotě 600 Kč ZDARMA, ve kterém vysvětluji, jak správně a léčivě pracovat se svými emocemi. Rovněž vás povedu meditací vnitřního dítěte, které drží klíč k vašemu pravému štěstí a žití v radosti. Tím najdete cestu k sebelásce a skutečnému sebevědomí.
 
  Dostanete také přístup k semináři Jak žít v napojení na svou duši v hodnotě 600 Kč ZDARMA. Na semináři vysvětluji, jak se napojit na své srdce, na svou duši. Povedu vás meditací, abyste mohli žít více ze srdce, v radosti a napojení. Po tomto semináři budete vědět, jak žít v přímém napojení na svou duši a dělat ta správná rozhodnutí.

Zároveň vám v rámci šamanského rituálu požehnám z Latinské Ameriky. Rituály vždy provádím na posvátných místech v přírodě a přítomnosti láskyplných bytostí. 
 
 Jedná se o několikahodinový světelný rituál založený na andském šamanismu. Tento rituál je velmi léčivý a mocný. Za normálních okolností může být proveden pouze za jedním jediným záměrem, v takovém případě má hodnotu 2500 Kč. 
 
V rámci výkladu vám ho však věnuji zdarma, takže je během rituálu přítomno více záměrů. Každému klientovi je požehnáno formou 3 lístků posvátné Koky. Tato modlitba je velmi silná, pomůže vám ve splnění vašich záměrů a požehná vám na vaší cestě.

Získejte vesmírnou slevu 
 i s BONUSY!


Normální cena výkladu: 
60 min ... 990 Kč

Celková hodnota výkladu včetně všech bonusů: 
 
 3350 Kč


 Cena výkladu pro vás:


 POZOR AKCE!!! Zvýhodňuji nyní výklad ještě více a nabízím ho se slevou 220 Kč:
 
 60 min ... 770 Kč
 

Jak přesně to probíhá?

Výklad provádím po video hovoru online. Většinou se s klienty propojuji přes WhatsApp nebo FB Messenger.
 
 Jakmile si výklad objednáte, obratem vám zašlu volné termíny.
 
 Vzhledem k tomu, že dlouhodobě cestuji v Jižní Americe, volné termíny jsou vždy od 16. hodiny dále.

Na výklad karet dávám 30denní záruku spokojenosti. Nebudete-li s výkladem spokojeni, vrátím vám peníze - bez jakýchkoli otázek. 

Využijte této limitované nabídky. Sleva 2650 Kč brzy vyprší a už mám volných jen pár míst.

00 : 23 : 55 : 59
Zbývají už jen 2 volná místa...

Vykročte vstříc šťastnějšímu, vědomějšímu životu!


Jakmile objednávku zaplatíte, obratem se vám ozvu s volnými termíny.

@ 2023 Naciťme se - Nuataa Sonáya

Konverzky.cz