POZOR! Toto vám může naprosto změnit náhled na léčení!

Jak vyléčit své tělo a svou mysl přirozeně a bez léků?

Získejte individuální návod na své sebe-léčení.

PS: Mé služby a poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření.

Hledáte hluboké léčení?

Když člověk onemocní, znamená to, že v postižené části těla přestala téct energie. Energie v našem těle proudí pomocí tzv. čaker, které energii rozvádí do celého těla, do našich orgánů a do celé naší bytosti. Když se čakry zablokují, energie v nich neproudí tak, jak by měla. Výsledkem pak jsou nemoci, nemožnost se uzdravit, únava, netečnost, prázdnota, chronická onemocnění, a tak dále.
  
 Jako vědomé duchovní bytosti máte moc se uzdravit.
 
 Pomocí vašeho vědomí je možné odblokovat své čakry tak, aby v nich proudila energie a vy tak mohli uzdravit jakoukoli svou nemoc nebo bolest.
 
 Zní to až příliš "ezo"? Pak se podívejte na prastarý hinduismus, jógu a praktiky, které se praktikují v Indii a v dalších náboženstvích v Asii. Když se sebou budete pracovat vědomě a do hloubky, můžete přijít na příčinu svých nemocí a najít medicínu sami v sobě. 
 
 A já vám mohu pomoci objevit váš léčivý potenciál. Pomohu vám odblokovat vaše čakry - pomocí léčivého čakrového výkladu karet.
 

Opravdu to funguje?
    

 
Čakrový výklad karet vychází ze základů energetického léčení (někdy také "pránického" léčení), které je principem léčení u mnoha léčitelů a mistrů. 
 

Dnešní vědecké paradigma se stále rozšiřuje a začíná potvrzovat mnoho informací, které hlásali mniši a starodávné kultury před tisíci lety. Hlavní principem je, že vše vychází od nás, od našeho myšlení a našeho vnitřního nastavení. Jak říká ono staré dobré přísloví, každý je svého štěstí strůjce.
 
Čakrový výklad karet odhaluje, jaké bloky se ve vašich čakrách vyskytují, zvědomuje je a pomáhá je léčit. S každou čakrou jsou spojená různá témata, vzorce, nemoci, bloky. Pomocí léčivého čakrového výkladu odhalíme, co musíte udělat proto, aby se vašich čakrách začala proudit energie a vy otevřeli bránu k uzdravení.

Jak čakrový výklad karet probíhá?

Tento výklad je výkladem moderního typu. Provádím ho přes výkladovou mobilní aplikaci mé mistryně Teal Swan, jež obsahuje tarotový balíček léčivých vibrací. Tím, že jim budete vystaveni, se budete „převibrovávat" na jejich frekvenci a tím se budete léčit. Jinými slovy - uvidíte kartu, její barvy a tvary, a již tím se budete otevírat svému dalšímu léčení.
 
 Když jsem začínala s touto aplikací pracovat, nevěřila jsem jí. Doposud jsem pracovala jen s fyzickými kartami. Čím víc jsem si však vykládala a s aplikací pracovala každý den, tím více jsem se nestačila divit - výklad vždy přesně fungoval a naprosto perfektně odpovídal na cokoli, na co jsem se ptala! A nejenom u mě, ale u všech mých klientů - přesvědčte se sami v recenzích níže.
 
 Za 60 intenzivních minut odkryji, jaké konkrétní bloky a strachy zabraňují proudění energie ve vašich čakrách. Zvědomíme si, jaké problémy je třeba řešit a jak, abyste mohli žít ve zdraví, štěstí a harmonii. Získáte individuální návod na to, jak se léčit

Co o mém výkladu říkají ostatní...

Čakrový výklad karet 
 s terapeutkou žijící v Jižní Americe

Mám pro vás nyní jeden slib


 Pokud se rozhodnete podniknout výklad se mnou právě teď, 
věnuji vám:

  • slevu 220 Kč na individuální čakrový výklad karet v délce 60 min, 
  • Komplexního průvodce Sebe-léčení čaker i pro úplné začátečníky o 325 stránkách v hodnotě 600 Kč naprosto ZDARMA,
  • Intenzivní léčivou meditaci čakrového tance, pomocí které odblokujete své čakry, která má přes 50 minut, v hodnotě 600 Kč ZDARMA,
  • + světelné šamanské požehnání z Latinské Ameriky v hodnotě 2500 Kč ZDARMA.

V rámci šamanského rituálu požehnám z Latinské Ameriky. Rituály vždy provádím na posvátných místech v přírodě a v přítomnosti láskyplných bytostí. 
 
 Jedná se o několikahodinový světelný rituál založený na andském šamanismu. Tento rituál je velmi léčivý a mocný. Za normálních okolností může být proveden pouze za jedním jediným záměrem, v takovém případě má hodnotu 2500 Kč. 
 
V rámci výkladu vám ho však věnuji zdarma, takže je během rituálu přítomno více záměrů. Každému klientovi je požehnáno formou 3 lístků posvátné Koky. Tato modlitba je velmi silná, pomůže vám ve splnění vašich záměrů a požehná vám na vaší cestě.

Celková hodnota výkladu včetně všech EXTRA bonusů: 
 
 4900 Kč


 Cena výkladu pro vás:


POZOR AKCE!!! Přidávám ještě navíc další slevu 100 Kč!
 
 1x60 min ... 880 Kč
  

Jak přesně to probíhá?

Výklad provádím po video hovoru online. Většinou se s klienty propojuji přes WhatsApp.
 
 Jakmile si výklad objednáte, obratem vám zašlu volné termíny.
 
 Vzhledem k tomu, že dlouhodobě cestuji v Jižní Americe, volné termíny jsou vždy od 16. hodiny dále.

Na výklad karet dávám 30denní záruku spokojenosti. Nebudete-li s výkladem spokojeni, vrátím vám peníze - bez jakýchkoli otázek. 

Koupí výkladu s Nuataa přispíváte na dobrou věc

Zakoupením výkladu se mnou děláte dobrý skutek. 10 % z balíčku výkladů, čili 88 Kč, bude věnováno charitě:

Využijte této limitované nabídky. Sleva 4480 Kč brzy vyprší a už mám volných jen pár míst.

00 : 23 : 56 : 56

PS: Mé služby a poskytnuté informace v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření.

Vykročte vstříc životu v pravdě a lásce!


Jakmile objednávku zaplatíte, obratem se vám ozvu s volnými termíny.

@ 2024 Nuataa Sonáya -  Naciťmese.cz

Konverzky.cz